ceník | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x

"Vůz zdarma" má své tři šťastné výherce

zpět na výpis
1. 2. 2018

Soutěž „Získejte atraktivní vůz na rok zdarma“ má své výherce, a to hned tři. Šťastnou výherkyní konkrétně automobilu Škoda KODIAQ se stala paní Marie Beierová ze Slušovic, která měla z výhry nesmírnou radost. „Děkuji MPU za to, že se tak stará o své klienty a děkuji i za nádhernou výhru a přeji Vám vše nejlepší do dalšího fungování.“ vzkázala paní Beierová. Druhé místo v podobě automobilu Škoda Superb vyhrál pan Dvořák a třetí místo Škodu Octavia získal pan Jan Toman. Součástí všech výher byl poukaz na odběr pohonných hmot.

Šťastní výherci si převzali klíče od svých nových luxusních automobilů ve Zlíně od Charlotty Kocevové a Bc. Martiny Mislerové, ředitelky úseku Osobního, Korporátního a Privátního bankovnictví.

V srpnu 2017 vyhlásil Moravský Peněžní Ústav soutěž o roční užívání vozů Škoda. Soutěž se konala od 1. srpna do 30. listopadu 2017. Velmi nás těší, že o soutěž byl opravdu mimořádný zájem a mohli se jí zúčastnit jak noví, tak stávající klienti úseku Osobního, Korporátního a Privátního bankovnictví. Slavnostní losování výherců proběhlo za přítomnosti notáře, generálního ředitele Ing. Radomíra Lapčíka, LL.M. a dalších členů vedení MPU, dne 14. 12. 2017 při setkání s klienty na pražské pobočce při vánočních punčích. 

Moravský Peněžní Ústav poskytuje nejen kvalitní služby a produkty, ale umožňuje svým klientům i soutěžit o atraktivní ceny. V minulosti mohli klienti vyhrát automobily značky Škoda a Volkswagen a další zajímavé výhry.

Všem výhercům gratulujeme a přejeme spoustu najetých kilometrů.

Moravský Peněžní Ústav© 2019 MPU banka a.s., se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835