ceník | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x

Zlepšujeme pro Vás webové stránky

zpět na výpis
21. 1. 2018

Vážení klienti,

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo (MPU) se neustále snaží zvyšovat kvalitu svých služeb, produktů a také komunikaci s klienty, která je ve srovnání s jinými finančními subjekty nadstandardní. Spokojenost klientů je pro tým pracovníků MPU vždy na prvním místě. Jsme rádi, že vám můžeme sdělit další pozitivní zprávu, která se tentokrát týká webových stránek MPU.  Na tento důležitý komunikační kanál, který využívají nejen stávající, ale i noví klienti, jsou kladeny vysoké nároky. Největší nárok je kladen bezpochyby na bezpečnost, kterou díky nastaveným vysokým bankovním standardům web MPU splňuje. Součástí je ovšem i přehlednost a uživatelsky příjemné prostředí.

Od 15. ledna 2018 přešel web MPU na protokol HTTPS (Hypertext Transfer Protokol Secure). HTTPS je internetový komunikační protokol, který umožňuje zabezpečit spojení mezi prohlížečem a webovými stránkami MPU. Chrání tak uživatelská data, protože přenášená data jsou šifrovaná. Už nyní jste se pomocí tohoto protokolu přihlašovali do našeho Internetového bankovnictví nebo jste zakládali produkty online. Současně s touto událostí jsme upravili strukturu našich webových stránek. Věříme, že právě díky těmto úpravám naleznete příslušné informace na našich webových stránkách snadněji a rychleji.

Váš Moravský Peněžní Ústav

 

Otázky a odpovědi, které vám pomůžou

Co znamená přechod webu MPU na protokol HTTPS pro klienta?

Pokud používáte webový prohlížeč Internet Explorer verze 8 a nižší, je potřeba nainstalovat novější verzi vašeho prohlížeče. Doporučujeme stáhnout verzi Internet Explorer 11.

Jak zjistíte, jakou verzi prohlížeče Internet Exploreru máme nainstalovanou?  

Spustíte váš prohlížeč Internet Explorer, následně kliknete na ozubené kolo v pravém horním rohu, rozbalí se vám výběrové menu. Na posledním místě je textace „O aplikaci Internet Explorer“, po kliknutí na tuto textaci se Vám zobrazí verze vašeho prohlížeče.

Jak si nainstaluji novou verzi prohlížeče Internet Explorer?

Prohlížeč Internet Explorer můžete stáhnout na stránkách Microsoftu, odkaz zde https://support.microsoft.com/cs-cz/help/17621/internet-explorer-downloads .

© 2019 MPU banka a.s., se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835