ceník | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x

Výjimečná spolupráce s klienty nadále pokračuje

zpět na výpis
3. 10. 2017

Vážení klienti,

opět jste potvrdili mimořádný zájem o dění v MPU a již po několikáté jsme společně zaplnili unikátní prostory Kongresového centra ve Zlíně.

Děkujeme Vám za tak vysokou účast a podporu, kterou jste vyjádřili při našem setkání, které se uskutečnilo 25. září 2017. Oceňujeme, že vnímáte MPU jako dlouhodobého a stabilního partnera při řešení Vašich finančních potřeb.

Vaše spokojenost je pro nás závazek do budoucna, aby naše služby a produkty, které Vám nabízíme, byly nadále nadstandardní a pro Vás co nejvýhodnější.

Protože rok 2017 je pro MPU výjimečný, součástí našeho setkání byl i výjimečný host, a to jedna z nejoblíbenějších muzikálových zpěvaček současnosti Dasha, kterou doprovodila kapela Pajky Pajk a Epoque Quartet, jenž společně s Dashou předvedl vysoce profesionální výkon. Závěrem koncertu jste si s Dashou společně zazpívali známé písničky z muzikálů.

Generální ředitel Ing. Radomír Lapčík, LL.M., v rámci setkání prezentoval aktuální informace z dění v MPU, především vyzdvihl nadstandardní růst kapitálu. MPU v současné době disponuje vyšší kapitálovou přiměřeností než některé z velkých mezinárodních bankovních domů. MPU jako jedna z mála finančních institucí dlouhodobě nesnižoval své úrokové sazby, čímž zajišťuje jedno z nejvýhodnějších zhodnocení vkladů na trhu.

Generální ředitel zároveň zdůraznil dlouhodobé pozitivní hospodaření MPU a informoval členy, že MPU nejpozději do prosince 2017 bude podána žádost o transformaci na banku. 

Jsem rád, že zájem o MPU u členů je tak enormní. Je to pro mě velká motivace k další tvrdé práci. Jsem rád, že spolupráce probíhá nejen na profesionální úrovni, ale v mnoha případech již na té osobní. Někteří členové s námi spolupracují již více než 20 let a MPU vnímají jako součást své rodiny,“ uvedl generální ředitel.

MPU se pravidelně věnuje podpoře nestátních neziskových organizací pomáhajících potřebným lidem. Jednou z nich je i chráněná dílna Ergo, se kterou MPU udržuje dlouhodobou spolupráci. Během setkání ředitel chráněné dílny Ergo pan Mgr. Ing. Milan Antoš převzal od generálního ředitele MPU dárkový šek, který slouží na podporu činností lidí, kteří se věnují péči o nemocné a jinak znevýhodněné spoluobčany.

Děkujeme za opravdu velké množství pozitivně hodnotících reakcí. Těšíme se na další společná setkání s Vámi, a to jak na pobočkách, tak i na podobných akcích, které pro Vás pořádáme.

Děkujeme!

tým zaměstnanců MPU


© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835