ceník | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x

Rada klientů vyjádřila podporu MPU

zpět na výpis
1. 8. 2017

Dne 24. července ve Zlíně a 27. července v Praze proběhlo jednání členů Rady klientů s vedením Moravského Peněžního Ústavu – spořitelního družstva (MPU).

Vedení Moravského Peněžního Ústavu informovalo Radu klientů o aktuálním dění v MPU, pozitivním hospodaření, nových produktech a dále byly projednány dotazy a náměty ze strany klientů. Zástupci MPU v čele s generálním ředitelem Ing. Radomírem Lapčíkem, LL.M., informovali Radu klientů o pokračování procesu transformace na banku. Důležitým tématem byla i kauza, která se v posledních 14 dnech řešila v médiích. Ředitel oddělení Workout detailně vysvětlil členům Rady klientů naše stanovisko a kroky, které jsme byli nuceni realizovat v souvislosti s nepravdivými informacemi ze strany Ing. Ivana Pilipa. Rada klientů podpořila zástupce MPU v konání dalších kroků.

„Jsem ráda, že jsme se opět mohli setkat s Radou klientů a seznámit její členy s aktuálním děním a s připravovanými novinkami. Velmi si vážíme podpory, které se nám dostalo jak od našich klientů, tak i právě od členů Rady klientů. Dlouhodobě je pro nás důvěra a loajalita našich klientů jedním z našich nejdůležitějších cílů,“ upřesnila Bc. Martina Mislerová, ředitelka úseků Osobní, Korporátní a Privátní bankovnictví.

Klienti mohou zaslat podněty ke zlepšení služeb a připomínky k projednání členům Rady klientů na
e-mail rada.praha@mpu.cz, rada.zlin@mpu.cz nebo je mohou vhodit do sběrného boxu na pobočkách MPU.

Rada klientů je nezávislý poradní orgán vedení Moravského Peněžního Ústavu z řad členů. Cílem je soustavné zlepšování komunikace mezi členy a orgány družstva a současné zvyšování kvality služeb. Jde o unikátní platformu pro sdílení podnětů klientů vůči finanční instituci.

© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835