ceník | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x
Podpořte MPU v Ceně veřejnosti soutěže Zlatá koruna 2018

POTVRZENO! Bonus+ opět TOP 20. Hlasujte pro něj ve finálovém kole

zpět na výpis
28. 4. 2017

Vážení klienti,

děkujeme vám, že nám stále projevujete důvěru, díky které můžeme společně zopakovat výjimečný úspěch z minulých let v Ceně veřejnosti soutěže Zlatá koruna 2017. Pouze díky vašim hlasům a  spokojenosti postoupil vkladový účet Bonus+ do finálového kola a zařadil se již potřetí mezi 20 nejlepších finančních produktů. Dostat se mezi TOP 20 produktů nebylo nijak jednoduché, což dokazuje skutečnost, že o umístění do finále bojovalo 441 produktů od více než 100 společností. O to více jsme hrdí na to, že MPU se do finálového kola dostal a vyrovnává se kvalitou svých služeb, tak velkým finančním společnostem s mnohem vyšším počtem klientů.

Hlasujte ještě jednou

Hlasovali jste v prvním kole? Pokud ano, tak hlasujte prosím ještě jednou i ve finálovém kole, protože hlasy z prvního kola jsou vynulovány a hlasování začíná opět od začátku. Jestli jste nestihli hlasovat v prvním kole, ničemu to nevadí a pošlete hlas MPU právě teď ve finálovém kole.

Jak hlasovat?

  1. Klikněte na následující odkaz:
    http://www.zlatakoruna.info/soutez/2017/verejnost2?vote=32504

Automaticky se Vám vyplní Moravský Peněžní Ústav a produkt Bonus+.

  1. Pro zařazení do soutěže o ceny odpovězte na tipovací otázku: „Kolik aktivních finančních produktů bude na webu Zlaté koruny k ukončení hlasování v Ceně veřejnosti a v Ceně podnikatelů?“

  2. Vyplňte Vaše kontaktní údaje, kde je vyžadován především e-mail (na vyplněný e-mail budete informováni o případné výhře).

Každý hlas je důležitý, a proto neváhejte hlasovat z více e-mailu nebo zapojte i svou rodinu a známé. Dokažme velkým finančním společnostem, že i ti menší, jako je MPU, umí svým klientům nabídnout výjimečné produkty. Hlasování vám zabere jen jednu minutu a navíc se zapojíte do soutěže o zajímavé ceny.

Hlasovat pro Bonus+ můžete do 30. dubna 2017, kdy bude finálové kolo ukončeno.

Děkujeme vám za podporu a hlasy, které MPU zašlete.

Váš Moravský Peněžní Ústav


© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835