ceník | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x
Podpořte MPU v Ceně veřejnosti soutěže Zlatá koruna 2018

Neobyčejný vztah s klienty. Neobyčejné podmínky bez kompromisů.

zpět na výpis
15. 3. 2017

Vážení klienti,

jsme rádi, že jsme se s vámi mohli opět setkat na Tradičních setkáních, která se uskutečnila 16. února 2017 ve Zlíně a 3. března 2017 v Praze.

Setkání ve Zlíně bylo hned v několika ohledech výjimečné a neobyčejné, a to především díky kulturnímu programu. Moravský Peněžní Ústav pro vás připravil nejúspěšnější divadelní komedii této sezóny Charleyova teta v podání Městského divadla Zlín. Tato novinka v náplni kulturního programu byla přijata velmi pozitivně a věříme, že i další plánované představení sklidí takový úspěch.

V Praze mělo více než 900 klientů jedinečnou možnost si společně s Daliborem Jandou zazpívat nejznámější hity 80. let, jako je např. Hurikán, Žít jako kaskadér, Kde jsi, či neméně známou skladbu Hráli jsme kličkovanou.

Součástí setkání byla také prezentace generálního ředitele Ing. Radomíra Lapčíka, LL.M., díky které jsme si připomněli vydařená Tradiční setkání a další významné události, které spojují klienty a MPU déle než 20 let. Klienti se dozvěděli nejnovější ekonomické výsledky, přičemž nejvýznamnější je určitě pravidelný měsíční provozní zisk a také soustavný nárůst kapitálu. Dále generální ředitel zdůraznil, že právě nyní nastává nejvhodnější příležitost k nákupu velmi žádaných dalších členských vkladů, které v kombinaci s vkladovým účtem zajišťují nadále nadstandardní zhodnocení.

Poděkování bankéřům

„Našim klientům bychom rádi vyjádřili velké díky za dlouhodobou spolupráci a důvěru, kterou v nás vkládají. Jsme opravdu nadšení, že klienti vyjadřují v rámci terminálů na pobočkách spokojenost se službami MPU. Těší mě, že jsme bankéřům mohli poděkovat před zraky jejich klientů. V praxi tak každodenně potvrzují naše motto: Klientům kvalitní služby.“ uvedl Radomír Lapčík.

Zajímavá byla i následující prezentace ředitelky Osobního, Korporátního a Privátního bankovnictví paní Bc. Martiny Mislerové, která klienty seznámila s aktuální situaci na finančním trhu a představila možnost, jak nejlépe zhodnotit své finanční prostředky především v rámci žádaného Diamantového Prémiového klubu.

Děkujeme za opravdu velké množství pozitivně hodnotících reakcí. Těšíme se na další společná setkání s Vámi, a to jak na pobočkách, tak i na podobných akcích, které pro vás pořádáme.

Děkujeme!
tým zaměstnanců MPU


© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835