média | kariéra | kontakty | mapa stránek | písmo   x x x
Do měsíce, nebo zdarma

Potřebujete úvěr bez zbytečných průtahů? Využijte unikátní nabídky Moravského Peněžního Ústavu. Řešíte-li financování provozních potřeb, developerských projektů nebo investici do podnikatelských aktivit, Moravský Peněžní Ústav je připraven poskytnou velmi rychlé a flexibilní řešení.
 

Po uhrazení poplatku za posouzení žádosti o úvěr a současně dodání veškerých podkladů v písemné podobě nutných pro posouzení úvěru, začíná následující den od data dodání podkladů zodpovědnému pracovníkovi MPU běžet 30-ti denní lhůta, na jejímž konci obdržíte písemné potvrzení o schválení/neschválení úvěru.

V případě, že toto potvrzení neobdržíte, pak Vám bude poplatek za posouzení žádosti o úvěr vrácen.

Výše poplatku je stanovena jako 1 ‰ z požadované výše úvěru. V případě, že je poplatek za posouzení úvěru sjednán v nižší výši, pak se na něj akce „Do měsíce nebo zdarma“ nevztahuje.

Akce se vztahuje na následující produkty:


Provozní úvěr


Jedná se účelový úvěr, který je poskytován na financování provozních potřeb podniku. Získané prostředky lze využít na aktivity spojené s konkrétním provozem podniku nebo na refinancování dříve poskytnutých provozních úvěrů. Více zde.


Investiční úvěr


Jedná se o účelový střednědobý/dlouhodobý úvěr, jehož účelem je poskytnutí finančních prostředků na pořízení hmotného i nehmotného investičního majetku za účelem rozvoje podnikání. Získané prostředky lze využít na podnikatelské aktivity přímo spojené s danou investicí nebo na refinancování dříve poskytnutých investičních úvěrů (refinancování úvěrů v rámci MPU i jiných věřitelů). Více zde.


Projektové a developerské financování


Jedná se o financování záměrů bytové a nebytové výstavby, jež jsou obvykle realizovány speciální projektovou společností (SPV) a zahrnuje financování nákladů spojených s realizací developerského projektu (výstavba rezidenčních nebo komerčních nemovitostí), případně nákup nemovitosti k přestavbě nebo podílů/akcií SPV za účelem podnikání, až do následného prodeje jednotlivých jednotek po jejich dokončení. Více zde.


Akce je určena pro:

  • Právnické osoby se sídlem v ČR
  • SPV (v případě projektového a developerského financování)
  • Non-SPV (možná výjimka v případě projektového financování již zkolaudovaného, běžícího projektu)

Výše úvěru:

  • Minimální výše úvěru 10 000 000,- Kč
  • Maximální výše úvěru 300 000 000,- Kč

Akce trvá od 15. 7. 2015 do 29. 2. 2016

AKCE SE NEVZTAHUJE NA SPOTŘEBITELSKÉ ÚVĚRY

Pro informace o možném financování fyzických osob, prosím, kontaktujte naší infolinku na telefonním čísle 800 678 678

Úplné podmínky akce naleznete zde.
 

© 2013 Moravský Peněžní Ústav - spořitelní družstvo, se sídlem Praha, Nové Město, Senovážné náměstí 1375/19, PSČ 110 00, IČ: 25307835
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s jejich použitím. Další informace